Manufacturer No:PRFE21000026
Manufacturer:Olmatic
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules UPS module for all Asus tinker models
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Olmatic |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Evaluation Kits |
| Output Voltage: | 5 V |
| Output Current: | 3.5 A |
| Brand: | Olmatic |
| Dimensions: | 65 mm x 56.5 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Series: | S.USV tinker |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Tradename: | S.USV |
| Unit Weight: | 5.842338 oz |
HOT
FXX450WDCPDB
Brand:Intel

SWITCHING-3TERM-12V
Brand:Gravitech

MEZS7-SolarCharger
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

1238130000
Brand:Weidmuller

58404-1673
Brand:CCS

15305-2-2-4
Brand:Bussmann / Eaton

CS-CIRCUITSETUP-05
Brand:Crowd Supply

U160
Brand:M5Stack

58307-1035
Brand:CCS

410-294-A
Brand:Digilent
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






