Manufacturer No:58313-1561
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4007U
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 12 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 9.7 in x 0.9 in x 3.2 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 2.001 lbs |
HOT
MAXM17626AMB+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

178010601
Brand:Wurth Elektronik

M002
Brand:M5Stack
58315-1042
Brand:CCS

ET330DINAV53HS1X
Brand:Carlo Gavazzi

MEZS7-SolarCharger
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

1238120000
Brand:Weidmuller

CS-CIRCUITSETUP-03
Brand:Crowd Supply

CS-CIRCUITSETUP-04
Brand:Crowd Supply

15305-2-2-4
Brand:Bussmann / Eaton
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






