Manufacturer No:CA13629_G2-LAURA-D-P
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Assemblies Assembly square
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Type: | Lens Assembly |
| For Use With: | Cree Lumileds Nichia Osram Seoul |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 13.1 mm |
| Length: | 21.6 mm |
| Product Type: | LED Lenses |
| other: | 180 |
| Style: | Square |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Pin Tape |
| Width: | 21.6 mm |
| Unit Weight: | 0.131925 oz |
HOT
C17526_LISA4-O
Brand:Ledil
ASMT-M006
Brand:Broadcom / Avago

LLNS-2T06-H
Brand:ams OSRAM

FP14414_LISA2-O-PIN
Brand:Ledil

FP18198_LISA3-RS-CLIP16
Brand:Ledil

C16731_ILONA-SS
Brand:Ledil

LLNF-2T06-H
Brand:ams OSRAM

2700114
Brand:Phoenix Contact

C18604_AMBER-2X2-ME
Brand:Ledil

C18319_ADELIA-110-S
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






