Manufacturer No:C16731_ILONA-SS
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Single Lens Round 1 POS 49.8mmD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| For Use With: | Bridgelux Citizen Osram Samsung |
| Diameter: | 49.81 mm |
| Viewing Angle: | 12 deg to 21 deg |
| Series: | Ilona |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 29.3 mm |
| Length: | 49.81 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 33 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 49.81 mm |
| Unit Weight: | 1.113423 oz |
HOT
CP18574_AMY-110-WW-C
Brand:Ledil

2700119
Brand:Phoenix Contact

FP18198_LISA3-RS-CLIP16
Brand:Ledil

2700131
Brand:Phoenix Contact

CS18047_HB-IP-24-M
Brand:Ledil
OPK2-1-003
Brand:Dialight

C17521_LISA4-RS
Brand:Ledil

C15800_MOLLY-S
Brand:Ledil

CP18577_AMY-110-W-B
Brand:Ledil

FA10661_LXP-RS
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






