Manufacturer No:FP18203_LISA3CSP-W-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 35 DEGREE WIDE BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 35 deg |
| Series: | LISA3CSP |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7.2 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.014815 oz |
HOT
FP10997_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

FP18208_LISA3-O-CLIP16
Brand:Ledil

C18292_SPORT-2X2-S6-HT
Brand:Ledil

1-2328823-2
Brand:TE Connectivity

C17240_YASMEEN-70-W
Brand:Ledil

C17523_LISA4-W
Brand:Ledil
C18073_LINDA-10-O
Brand:Ledil

CP18557_AMY-110-S-C
Brand:Ledil

2328823-2
Brand:TE Connectivity

C18291_SPORT-2X2-S4-HT
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






