Manufacturer No:C18290_SPORT-2X2-S2-HT
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 20 DEG W/MIN SPILL LIGHT HI-TEMP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Viewing Angle: | 20 deg |
| Series: | SPORT-2X2 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 14.2 mm |
| Length: | 50 mm |
| other: | 28 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 50 mm |
| Unit Weight: | 0.642692 oz |
HOT
10417
Brand:Carclo Technical Plastics
OPK2-1-003
Brand:Dialight

C17991_SPORT-2X2-S1
Brand:Ledil

C18555_AMY-110-S
Brand:Ledil

2700114
Brand:Phoenix Contact

2329013-1
Brand:TE Connectivity

CP18557_AMY-110-S-C
Brand:Ledil

C17526_LISA4-O
Brand:Ledil

CP18575_AMY-110-S-B
Brand:Ledil
C18076_LINDA-10-ZT25
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






