Manufacturer No:FP10992_LISA2-M-PIN
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Assemblies Single Lens
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Type: | Lens Holder Assembly |
| For Use With: | Lumileds Nichia Samsung |
| Viewing Angle: | 25 deg to 38 deg |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Ledil |
| Diameter: | 9.9 mm |
| Height: | 6.6 mm |
| Product Type: | LED Lenses |
| other: | 100 |
| Style: | Round |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Adhesive Pin |
| Unit Weight: | 0.015909 oz |
HOT
FP18678_LISA3CSP-O2-PIN
Brand:Ledil

C17716_ZOE-30-ZOOM
Brand:Ledil
C18073_LINDA-10-O
Brand:Ledil

LLFL-6T08-H
Brand:ams OSRAM

CA14505_G2-LXP2-RS2-P
Brand:Ledil

C18281_DAISY-7X1-WAS-SHD
Brand:Ledil

CP18576_AMY-110-M-B
Brand:Ledil

C18425_ADELIA-70-W
Brand:Ledil

1-2329013-1
Brand:TE Connectivity

C18427_ADELIA-75-S
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






