Manufacturer No:C11333_CUTE-3-SS
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 3 in 1 Lens
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens |
| For Use With: | Cree Intematrix Nichia Osram Philips Lumileds |
| Diameter: | 35 mm |
| Viewing Angle: | 10 deg to 19 deg |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 15 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 45 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.299123 oz |
HOT
C16825_ELISE-70-W
Brand:Ledil
C18074_LINDA-10-M
Brand:Ledil

C18281_DAISY-7X1-WAS-SHD
Brand:Ledil
C18078_LINDA-10-UP
Brand:Ledil

2328823-3
Brand:TE Connectivity

C18547_AMY-25-ZOOM-SUB
Brand:Ledil

FP18203_LISA3CSP-W-CLIP16
Brand:Ledil

C15800_MOLLY-S
Brand:Ledil

CP18575_AMY-110-S-B
Brand:Ledil
OP520
Brand:Dialight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






