Manufacturer No:FP10997_LISA2-WW-PIN
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Assemblies Single Lens
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Type: | Lens Assembly |
| For Use With: | Cree Lumileds Sharp |
| Viewing Angle: | 28 deg to 72 deg |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Ledil |
| Diameter: | 9.9 mm |
| Height: | 7 mm |
| Product Type: | LED Lenses |
| other: | 100 |
| Style: | Round |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Adhesive Pin |
| Unit Weight: | 0.016720 oz |
HOT
FP10997_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil

CS18047_HB-IP-24-M
Brand:Ledil

CP18574_AMY-110-WW-C
Brand:Ledil

ASMT-M030
Brand:Broadcom / Avago

C17391_DAISY-7X1-WAS
Brand:Ledil

10417
Brand:Carclo Technical Plastics

1-2329013-2
Brand:TE Connectivity

FP18200_LISA3-M-CLIP16
Brand:Ledil

C16821_ELISE-110-W
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






