Manufacturer No:FA11826_TINA3-WWW
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Assemblies Single Lens
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Type: | Lens Assembly |
| Viewing Angle: | 80 deg |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Diameter: | 16.3 mm |
| Height: | 7 mm |
| Length: | 16.3 mm |
| Product Type: | LED Lenses |
| other: | 288 |
| Style: | Round |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Adhesive |
| Width: | 16.3 mm |
| Unit Weight: | 0.042329 oz |
HOT
C17521_LISA4-RS
Brand:Ledil

2700125
Brand:Phoenix Contact

2329013-1
Brand:TE Connectivity

FP18206_LISA3-WWW-CLIP16
Brand:Ledil

C17393_DAISY-7X1-WAS-COVER
Brand:Ledil

F17826_VIOLETTA-W
Brand:Ledil

C18427_ADELIA-75-S
Brand:Ledil

10414
Brand:Carclo Technical Plastics

CP18573_AMY-110-W-C
Brand:Ledil

ASMT-M030
Brand:Broadcom / Avago
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






