Manufacturer No:C17523_LISA4-W
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 36 Deg Wide Beam w/Pins on Lens
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 36 deg |
| Series: | LISA4 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 7.7 mm |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.010582 oz |
HOT
C16821_ELISE-110-W
Brand:Ledil
C17525_LISA4-WWW
Brand:Ledil

C18658_ADELIA-110-WW
Brand:Ledil

2700114
Brand:Phoenix Contact

FA11826_TINA3-WWW
Brand:Ledil

10140
Brand:Carclo Technical Plastics

FP18200_LISA3-M-CLIP16
Brand:Ledil

C17240_YASMEEN-70-W
Brand:Ledil

C18513_AMBER-2X2-T1
Brand:Ledil

CP18575_AMY-110-S-B
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






