Manufacturer No:FP18204_LISA3-WW-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 45 DEGREE WIDE BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 9.9 mm |
| Viewing Angle: | 45 deg |
| Series: | LISA3 |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.016932 oz |
HOT
LLNS-2T06-H
Brand:ams OSRAM

C17521_LISA4-RS
Brand:Ledil

FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil

C17239_YASMEEN-70-M
Brand:Ledil
OP025
Brand:Dialight

FP18678_LISA3CSP-O2-PIN
Brand:Ledil

10048
Brand:Carclo Technical Plastics

C18547_AMY-25-ZOOM-SUB
Brand:Ledil

2700123
Brand:Phoenix Contact

C16822_ELISE-110-WW
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






