Manufacturer No:4-2213678-5
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Z35 LED HOLDER 13.5*13.5MM PNHDLEDL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Lumawise Z35 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity |
| Color: | White |
| Diameter: | 13.5 mm |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 13.5 mm |
| Mounting Style: | Panel |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 24 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 13.5 mm |
HOT
3-2325811-1
Brand:TE Connectivity

1474452
Brand:Phoenix Contact

1-2325807-2
Brand:TE Connectivity

C18431_ADELIA-ADAPTER-B
Brand:Ledil

47.319.2030.50
Brand:BJB

2213678-5
Brand:TE Connectivity

47.360.1030.50
Brand:BJB

47.360.1010.50
Brand:BJB

47.319.2033.50
Brand:BJB

1015-1034-1
Brand:New Energy
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






