Manufacturer No:2213254-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories LED HOLDER Z50 LW PROFILE 1919
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Citizen CLL030/032 |
| Series: | Z50 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Diameter: | 44 mm |
| Height: | 3.4 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Unit Weight: | 0.190479 oz |
HOT
47.319.2030.50
Brand:BJB

28.901.U164.10
Brand:BJB

1474391
Brand:Phoenix Contact

2213401-2
Brand:TE Connectivity / P&B

28.901.U162.10
Brand:BJB

2213580-2
Brand:TE Connectivity / P&B

46.132.1001.50
Brand:BJB

4-2325807-2
Brand:TE Connectivity

10463
Brand:Carclo Technical Plastics

2213407-1
Brand:TE Connectivity / AMP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






