Manufacturer No:2-2154857-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories LED HOLDER COB1203 2 PIECES REQUIRED
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Citizen Electronics CLL Array Family |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Height: | 4.1 mm |
| Length: | 18.5 mm |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Width: | 16.6 mm |
| Unit Weight: | 0.031993 oz |
HOT
180555-1051
Brand:Molex

2213401-1
Brand:TE Connectivity / P&B

47.319.6024.50
Brand:BJB

2-2332966-3
Brand:TE Connectivity

2134318-1
Brand:TE Connectivity / AMP

1-2325807-3
Brand:TE Connectivity / AMP

46.131.U801.89
Brand:BJB

46.485.4111.50
Brand:BJB

47.121.-305.80
Brand:BJB

BWA-HSG-MGS-002
Brand:Banner Engineering
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






