Manufacturer No:6-2154874-3
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Solderles LED Holder 1Piece for CLL040
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Citizen CLL040 |
| Brand: | TE Connectivity |
| Height: | 3.7 mm |
| Length: | 28.3 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Width: | 28.3 mm |
| Unit Weight: | 0.080001 oz |
HOT104328-0210
Brand:Molex

1474394
Brand:Phoenix Contact

C18431_ADELIA-ADAPTER-B
Brand:Ledil

2325807-2
Brand:TE Connectivity

2343405-1
Brand:TE Connectivity / P&B

1474372
Brand:Phoenix Contact

2000035239
Brand:Basler

28.901.U166.10
Brand:BJB

47.121.1003.80
Brand:BJB

5-2154874-2
Brand:TE Connectivity / P&B
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






