Manufacturer No:46.142.1001.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories SMD terminal block Nano 2pole
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Terminal Block |
| For Use With: | Standard LED Boards |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Height: | 2.73 mm |
| Length: | 9.3 mm |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 2800 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Width: | 6 mm |
| Wire Gauge - AWG: | 24 AWG to 22 AWG |
| Unit Weight: | 0.002822 oz |
HOT
46.142.1001.50
Brand:BJB

2213407-1
Brand:TE Connectivity / AMP

46.111.1001.50
Brand:BJB

2213118-2
Brand:TE Connectivity / AMP

1474452
Brand:Phoenix Contact

1474372
Brand:Phoenix Contact

47.360.1020.50
Brand:BJB

46.131.U802.89
Brand:BJB

2213349-1
Brand:TE Connectivity / AMP

2000035239
Brand:Basler
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






