Manufacturer No:2213837-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories MODULE ASSEMBLY SR 40MM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Module Base |
| For Use With: | LUMAWISE |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Color: | Gray |
| Diameter: | 43.5 mm |
| Height: | 13.3 mm |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 36 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.642339 oz |
HOT
1474382
Brand:Phoenix Contact

1474391
Brand:Phoenix Contact

46.485.4111.50
Brand:BJB

2213130-2
Brand:TE Connectivity / P&B

2-2154857-2
Brand:TE Connectivity / P&B

46.131.-398.50
Brand:BJB

1-2325811-2
Brand:TE Connectivity

47.319.6024.50
Brand:BJB

47.360.1020.50
Brand:BJB

1474397
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






