Manufacturer No:2134318-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories TYPE LUMIPACK N1 LUMAWISE LED HOLDER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LUMIPACK Assembly |
| For Use With: | NICHIA |
| Series: | N1 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity / AMP |
| Height: | 3.8 mm |
| Length: | 14.2 mm |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 144 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 9.05 mm |
| Unit Weight: | 0.013051 oz |
HOT
46.131.2001.50
Brand:BJB

2341474-1
Brand:TE Connectivity / P&B

47.319.2315.50
Brand:BJB

47.319.4160.50
Brand:BJB

47.360.1010.50
Brand:BJB

2213130-2
Brand:TE Connectivity / P&B

2343403-1
Brand:TE Connectivity / P&B

47.319.2030.50
Brand:BJB

2213831-1
Brand:TE Connectivity / AMP

2328118-3
Brand:TE Connectivity / AMP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






