Manufacturer No:420061A1/8
Manufacturer:Apem
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials Solid Alumn Natural ln indicator-tp&side
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apem |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Knobs |
| Type: | Cylindrical Knob |
| Shaft Diameter: | 1/8 in |
| Outside Diameter: | 13 mm |
| Height: | 17 mm |
| Material: | Aluminum |
| Design: | Knurled Straight |
| Color: | Silver |
| Indicator Style: | Line on Top and Side |
| Series: | 42006 |
| Brand: | Apem |
| Indicator Color: | Black |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.434810 oz |
HOT
PKA70B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

420061B1/4
Brand:Apem

XEJPL6022NE
Brand:Amphenol Piher

PK50B1/8
Brand:TE Connectivity / P&B

H-22-6A-B
Brand:Bourns

PKJT70B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

JPEPL5012IN
Brand:Amphenol Piher

PKS1103B101/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKES60B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

H-22-6M
Brand:Bourns
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






