Manufacturer No:XBOPL5034NA
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials THUMBWHEEL ORANGE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Type: | Thumbwheel |
| Outside Diameter: | 12 mm |
| Height: | 1 mm |
| Design: | Fluted |
| Indicator Style: | Arrow on Top |
| For Use With: | PT10 Series |
| Series: | PT-10 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.031747 oz |
HOT
KA700B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

JPEPL5012IN
Brand:Amphenol Piher

947706-001
Brand:Grayhill

H-516-3A
Brand:Bourns

KN1751BS1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

420061B1/4
Brand:Apem

KLN1250B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKD60B101/8
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

23A21B10
Brand:Vishay / Spectrol

MPKES90B14
Brand:Apem
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






