Manufacturer No:H-22-6M
Manufacturer:Bourns
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials 22mm 0-15 Turns
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bourns |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Dials |
| Type: | Turns-Counting Dial |
| Shaft Diameter: | 6 mm |
| Outside Diameter: | 23 mm |
| Height: | 24 mm |
| Design: | Concentric with Brake |
| Indicator Style: | Numbers 15-Turn |
| Series: | H-22 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Bourns |
| Features: | Turns-Counting Dial |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 1.763698 oz |
HOT
H-516-6M
Brand:Bourns

H-516-3A
Brand:Bourns

JPEPL5272AMI
Brand:Amphenol Piher

947706-001
Brand:Grayhill

PKES150B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKG40B1/8
Brand:TE Connectivity / P&B

PKS1132B101/4
Brand:TE Connectivity / P&B

JPEPL5371IN
Brand:Amphenol Piher

XEJPL5219CR
Brand:Amphenol Piher

KN900B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






