Manufacturer No:430211B18
Manufacturer:Apem
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials KNRL PNTR 1/8" shft Line Indicator
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apem |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Knobs |
| Type: | Pointer/Selector |
| Shaft Diameter: | 1/8 in |
| Outside Diameter: | 13 mm |
| Height: | 13 mm |
| Material: | Plastic |
| Design: | Knurled Straight |
| Color: | Black |
| Indicator Style: | Line on Side |
| Series: | 43021 |
| Brand: | Apem |
| Indicator Color: | White |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.267669 oz |
HOT
H-22-6A-B
Brand:Bourns

JPEPL5034AZI
Brand:Amphenol Piher

PKJT50B1/8
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

XBOPL5155IN
Brand:Amphenol Piher

KN701A1/4
Brand:TE Connectivity / AMP

KNS701BA1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

PKE60B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

KPN900A1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

1450530000
Brand:Weidmuller

PKG50B1/8
Brand:TE Connectivity / P&B
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






