Manufacturer No:B66363Q0100K187
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Cores & Accessories
Description:Ferrite Cores & Accessories ETD39/20/13-N87-DG100
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Cores & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Series: | B66363 |
| Product: | Ferrite Cores |
| Type: | Gapped |
| Core: | ETD Core |
| Core Size: | 38.9 mm x 12.8 mm |
| Inductance: | 100 nH |
| Tolerance: | 10 % |
| Core Material: | N87 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Outside Height: | 20 mm |
| Outside Length: | 38.9 mm |
| Outside Width: | 12.8 mm |
| Product Type: | Ferrite Cores & Accessories |
| other: | 200 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Part # Aliases: | B66363Q100K187 |
HOT
BLM15PX601BH1D
Brand:Murata Electronics

BLM31KN121SH1L
Brand:Murata Electronics

BLM21AG601SH1D
Brand:Murata Electronics

LCMGG160808T300RG
Brand:TAIYO YUDEN

78271132
Brand:Wurth Elektronik

782219301
Brand:Wurth Elektronik

78271132S
Brand:Wurth Elektronik
B65705B0003X000
Brand:EPCOS / TDK

74269241102
Brand:Wurth Elektronik

782219121
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






