Manufacturer No:74278041
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Cable Cores
Description:Ferrite Cable Cores WE-FLAT Ferrite for Flexible Printed Circuit Board
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Cable Cores |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-FLAT |
| Product: | Flat Ribbon Cable Cores Solid |
| Impedance: | 20 Ohms |
| Inside Length: | 13 mm |
| Outside Length: | 15.5 mm |
| Outside Width: | 4 mm |
| Inside Height: | 0.5 mm |
| Outside Height: | 2 mm |
| Packaging: | Tray |
| Core Material: | 4 W 810 |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Product Type: | Ferrite Cable Cores |
| other: | 180 |
| Subcategory: | Ferrites |
HOT
B66371Q0400K195
Brand:EPCOS / TDK

782219561
Brand:Wurth Elektronik

BLM31KN601SH1L
Brand:Murata Electronics

BLM15PX800SH1D
Brand:Murata Electronics

BLM31KN271SN1L
Brand:Murata Electronics

742792641
Brand:Wurth Elektronik

BLM18KG260TN1D
Brand:Murata Electronics

BLM21SP601SH1D
Brand:Murata Electronics

BLM18HG102SN1D
Brand:Murata Electronics

BLM18EG221SN1D
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






