Manufacturer No:78271132S
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Clamp On Cores
Description:Ferrite Clamp On Cores CAR-TEC Black 235Ohms 7.0-8.5 mm AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Clamp On Cores |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Ferrite Clamp On Cores |
| Shape: | Square |
| Core Material: | Nickel Zinc |
| Inside Diameter: | 8.5 mm |
| Outside Length: | 40 mm |
| Outside Width: | 24 mm |
| Inside Height: | 8.5 mm |
| Outside Height: | 20 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Series: | CAR-TEC |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 50 C |
| Mounting Type: | Free Hanging |
| Product: | Snap Ferrites |
| other: | 38 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Type: | Cable Single |
HOT
BLM15PX471BH1D
Brand:Murata Electronics

BLM18HE601SN1D
Brand:Murata Electronics

742792025
Brand:Wurth Elektronik

74278031
Brand:Wurth Elektronik

782219121
Brand:Wurth Elektronik

B66367Q0100K187
Brand:EPCOS / TDK

782219561
Brand:Wurth Elektronik

B66371Q0400K195
Brand:EPCOS / TDK

BLM21HE601SN1L
Brand:Murata Electronics

BLM21SP102SN1D
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






