Manufacturer No:ZCAT2035-0930A
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Clamp On Cores
Description:Ferrite Clamp On Cores Round 9mm Cable Clamp Filter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Clamp On Cores |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Ferrite Clamp On Cores |
| Shape: | Round |
| Core Material: | Ferrite |
| Inside Diameter: | 9.1 mm |
| Outside Diameter: | 19.5 mm |
| Inside Length: | 28 mm |
| Outside Length: | 28 mm |
| Inside Height: | 9 mm |
| Outside Height: | 17.4 mm |
| Series: | ZCAT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| other: | 480 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Type: | Cable Single |
| Unit Weight: | 0.705938 oz |
HOT
LCMGA201616T251NG
Brand:TAIYO YUDEN

BLM31KN601SN1L
Brand:Murata Electronics

ZCAT2017-0930
Brand:TDK

B66371Q0400K195
Brand:EPCOS / TDK

74269241102
Brand:Wurth Elektronik

BLM21HE802SN1L
Brand:Murata Electronics

742792662
Brand:Wurth Elektronik

ZCAT6819-5230D
Brand:TDK

742792025
Brand:Wurth Elektronik

BLM21HE472SN1L
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






