Manufacturer No:28B0375-100
Manufacturer:Laird Performance Materials
Type:Ferrite Cable Cores
Description:Ferrite Cable Cores 154ohms 100MHz 5.08mm Inside Dia.
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Laird Performance Materials |
| Product Category: | Ferrite Cable Cores |
| RoHS: | Details |
| Series: | 28B |
| Product: | Round Cable Cores Solid |
| Impedance: | 154 Ohms |
| Inside Diameter: | 5.08 mm |
| Outside Diameter: | 9.53 mm |
| Outside Length: | 14.48 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Core Material: | 28 |
| Brand: | Laird Performance Materials |
| Product Type: | Ferrite Cable Cores |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | Round Cylindrical Core |
| Unit Weight: | 0.129440 oz |
HOT
ZCAT2035-0930A
Brand:TDK

BLM03HG601SN1D
Brand:Murata Electronics

B66343G0000X127
Brand:EPCOS / TDK

742792662
Brand:Wurth Elektronik

78271132S
Brand:Wurth Elektronik

LCMGA452525T102NG
Brand:TAIYO YUDEN

BLM31KN601SH1L
Brand:Murata Electronics

BLM15PX221SH1D
Brand:Murata Electronics

BLM15PX330SH1D
Brand:Murata Electronics

B66363Q0100K187
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






