Manufacturer No:ZCAT2017-0930
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Clamp On Cores
Description:Ferrite Clamp On Cores Round 9mm Cable Clamp Filter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Clamp On Cores |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Ferrite Clamp On Cores |
| Shape: | Round |
| Core Material: | Ferrite |
| Inside Diameter: | 9.1 mm |
| Outside Diameter: | 20 mm |
| Outside Length: | 17 mm |
| Inside Height: | 9 mm |
| Series: | ZCAT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| other: | 640 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Type: | Cable Single |
| Unit Weight: | 0.388014 oz |
HOT
MI1206K601R-10
Brand:Laird Performance Materials
BLE32SN120SZ1L
Brand:Murata Electronics

BLM15PX330SH1D
Brand:Murata Electronics

7427246
Brand:Wurth Elektronik

BLM18HE601SN1D
Brand:Murata Electronics

782163151300
Brand:Wurth Elektronik

B66367Q0100K187
Brand:EPCOS / TDK

LCMGG160808T300RG
Brand:TAIYO YUDEN

BLM31KN601SN1L
Brand:Murata Electronics
74270051
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






