Manufacturer No:3090606
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT C-Profile 1000 x 6 x 6 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 6 mm |
| Thickness: | 6 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
SCF39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

3080803
Brand:Wurth Elektronik

3081710
Brand:Wurth Elektronik

782219100
Brand:Wurth Elektronik

SCR39XV-310-1R9B007JH
Brand:KEMET

3021303
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-230-Y2R2A005JH
Brand:KEMET

30213095
Brand:Wurth Elektronik

3081804
Brand:Wurth Elektronik

742792017
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






