Manufacturer No:BLE32SN120BN1L
Manufacturer:Murata
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads 1210 12ohm 5% NONAUTO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Murata |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | BLE32SN |
| Product: | Ferrite Chip Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 1210 (3225 metric) |
| Impedance: | 12 Ohms |
| Maximum DC Current: | 20 A |
| Tolerance: | 5 Ohms |
| Maximum DC Resistance: | 600 uOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 3.2 mm |
| Width: | 2.5 mm |
| Height: | 2 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Murata Electronics |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 150 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | Ferrites |
HOT
21170041
Brand:Laird Performance Materials

SCF39XV-190-S1R9A009JH
Brand:KEMET

74274149
Brand:Wurth Elektronik

SCR39XV-400-Y2R0B003JH
Brand:KEMET

7426926222
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-310-1R9B007JH
Brand:KEMET

3081710
Brand:Wurth Elektronik

SCN35SXV-130-1R6A012JH
Brand:KEMET

SCF39XV-420-2R4B004JH
Brand:KEMET

SCF47X-200-S1R8B011JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






