Manufacturer No:SCN35SXV-130-1R6A012JH
Manufacturer:KEMET
Type:Common Mode Chokes
Description:Common Mode Filters / Chokes 1000V 0.86mH 13A 4.95mOhms AEC-Q200 Dual Mode
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | KEMET |
| Product Category: | Common Mode Filters / Chokes |
| RoHS: | Details |
| Series: | SCN-XV |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Inductance: | 860 uH |
| Tolerance: | 30 % |
| Maximum DC Current: | 13 A |
| Maximum DC Resistance: | 4.85 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 43.5 mm |
| Width: | 34.5 mm |
| Height: | 22.5 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Tray |
| Product: | AC Line Filters |
| Brand: | KEMET |
| Core Material: | Ferrite |
| Product Type: | Common Mode Chokes |
| Shielding: | Unshielded |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Inductors Chokes & Coils |
| Part # Aliases: | UALCN35S012JH0 |
HOT
SCF39XV-140-S1R6A014JH
Brand:KEMET

MMZ0603A471ET000
Brand:TDK

SCN35XV-100-1R4A015JH
Brand:KEMET

74279217
Brand:Wurth Elektronik

SCR39XV-500-Z2R4B004JH
Brand:KEMET

SCF47X-450-S2R3B006JH
Brand:KEMET

SCF39XV-190-2R1A014JH
Brand:KEMET

SCF47X-250-S1R9B010JV
Brand:KEMET

SCF39XV-270-Z2R4A009JH
Brand:KEMET

30213095
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






