Manufacturer No:74274199
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-CPU 20 x18 x1.5mm w/Adhesive 85Ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Plates |
| Type: | EMI/RFI Shield One-Piece |
| Mounting Style: | Adhesive |
| Length: | 50 mm |
| Width: | 18 mm |
| Thickness: | 1.5 mm |
| Series: | WE-CPU |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Ferrite |
| other: | 120 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
SCF47X-200-S1R8B011JH
Brand:KEMET

SCR39XV-440-Z2R0B005JH
Brand:KEMET

21850051
Brand:Laird Performance Materials

21170041
Brand:Laird Performance Materials

SCF39XV-420-2R4B004JH
Brand:KEMET

21179031
Brand:Laird Performance Materials

SCN35SXV-130-1R6A012JH
Brand:KEMET

74270106
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-320-2R0B006JH
Brand:KEMET

SCF39XV-220-2R3A012JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






