Manufacturer No:ACT45C-101-2P-TL000
Manufacturer:TDK
Type:Common Mode Chokes
Description:Common Mode Filters / Chokes 5000ohms 100uH 150mA CAN-BUS AEC-Q200 125degC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Common Mode Filters / Chokes |
| RoHS: | Details |
| Series: | ACT |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Number of Channels: | 2 Channel |
| Inductance: | 100 uH |
| Impedance: | 5.8 kOhms |
| Maximum DC Current: | 150 mA |
| Maximum DC Resistance: | 2 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 4.5 mm |
| Width: | 3.2 mm |
| Height: | 2.8 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product: | Common Mode Filters |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Common Mode Chokes |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Inductors Chokes & Coils |
| Test Frequency: | 100 kHz |
HOT
SCF39XV-190-S1R9A009JH
Brand:KEMET

30818045
Brand:Wurth Elektronik

SCR39XV-310-1R9B007JH
Brand:KEMET

3081804
Brand:Wurth Elektronik

3091009
Brand:Wurth Elektronik

7427928801
Brand:Wurth Elektronik

782219600
Brand:Wurth Elektronik

74274179
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-170-Y1R8A006JH
Brand:KEMET

SCF47X-500-S2R4B005JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






