Manufacturer No:7427222
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Cable Cores
Description:Ferrite Cable Cores WE-FLAT 42Ohms 23Pol
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Cable Cores |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-FLAT |
| Product: | Flat Ribbon Cable Cores Solid |
| Impedance: | 42 Ohms |
| Inside Length: | 31.6 mm |
| Outside Length: | 35.5 mm |
| Outside Width: | 5 mm |
| Inside Height: | 1 mm |
| Outside Height: | 8 mm |
| Packaging: | Tray |
| Core Material: | 3 W 800 |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Inside Width: | 1 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Product Type: | Ferrite Cable Cores |
| Shape: | Flat Ribbon |
| other: | 162 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
HOT
SCF47X-250-S1R9B010JV
Brand:KEMET

7427222
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-240-Z2R3A010JH
Brand:KEMET

MMZ0603A471ET000
Brand:TDK

7427928161
Brand:Wurth Elektronik

21859051
Brand:Laird Performance Materials

3080803
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-230-Y2R2A005JH
Brand:KEMET

21850051
Brand:Laird Performance Materials

SCT39XV-170-Y1R8A006JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






