Manufacturer No:74274179
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-CPU 30 x30 x1.5mm w/Adhesive 114Ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Plates |
| Type: | EMI/RFI Shield One-Piece |
| Mounting Style: | Adhesive |
| Length: | 30 mm |
| Width: | 30 mm |
| Thickness: | 1.5 mm |
| Series: | WE-CPU |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Ferrite |
| other: | 234 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
RCM70CGI-471
Brand:EPCOS / TDK

SCF39XV-130-1R7A022JH
Brand:KEMET

SCR39XV-350-Z1R9B007JH
Brand:KEMET

74269241152
Brand:Wurth Elektronik

SCF47X-250-S1R9B010JV
Brand:KEMET
BLE32SN120BN1L
Brand:Murata Electronics

MMZ0603A471ET000
Brand:TDK

SCF39XV-190-S1R9A009JH
Brand:KEMET

SCF39XV-140-1R8A019JH
Brand:KEMET

SCF39XV-310-Z1R8B008JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






