Manufacturer No:38205603
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT L-Profile 1000 x 5.6 x 3 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 5.6 mm |
| Thickness: | 3 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOTPM9407.104NLT
Brand:Pulse Electronics

MMZ0603A102ET000
Brand:TDK

782219241
Brand:Wurth Elektronik

50513AC
Brand:Murata Power Solutions

SCR39XV-290-Y2R4A004JH
Brand:KEMET

74270106
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-160-1R9A017JH
Brand:KEMET

7427928161
Brand:Wurth Elektronik

SCR39XV-440-Z2R0B005JH
Brand:KEMET

SCF47X-350-S2R1B008JV
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






