Manufacturer No:30818045
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT P-Profile 1000 x 18 x 4.5 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 18 mm |
| Thickness: | 4.5 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOTPM9407.304NLT
Brand:Pulse Electronics

SCR39XV-290-Y2R4A004JH
Brand:KEMET

SCT39XV-170-Y1R8A006JH
Brand:KEMET

SCF47X-500-S2R4B005JV
Brand:KEMET

RCM70CGI-471
Brand:EPCOS / TDK

7426926222
Brand:Wurth Elektronik

ICI70CGI-222
Brand:EPCOS / TDK

SCR39XV-310-Z1R8B008JH
Brand:KEMET

3021303
Brand:Wurth Elektronik
PM9407.204NLT
Brand:Pulse Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






