Manufacturer No:74274149
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-CPU 20 x30 x1.5mm w/Adhesive 88Ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Plates |
| Type: | EMI/RFI Shield One-Piece |
| Mounting Style: | Adhesive |
| Length: | 30 mm |
| Width: | 20 mm |
| Thickness: | 1.5 mm |
| Series: | WE-CPU |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Ferrite |
| other: | 192 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
SCR39XV-400-Y2R0B003JH
Brand:KEMET
BLE32SN120BH1L
Brand:Murata Electronics

SCF47X-450-S2R3B006JV
Brand:KEMET

ICI70CGI-222
Brand:EPCOS / TDK

SCF39XV-200-Z2R1A012JH
Brand:KEMET

50513AC
Brand:Murata Power Solutions

SCF39XV-190-S1R9A009JH
Brand:KEMET

3091009
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-150-S1R7A011JH
Brand:KEMET

SCF39XV-320-2R0B006JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






