Manufacturer No:7427928601
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads WE-CBF 600Ohms 4K mA 0.025Ohms
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-CBF |
| Product: | Ferrite Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 2220 (5651 metric) |
| Impedance: | 600 Ohms |
| Maximum DC Current: | 4 A |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 25 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 5.6 mm |
| Width: | 5.1 mm |
| Height: | 1.8 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | High Current |
HOTPM9407.304NLT
Brand:Pulse Electronics

SCF39XV-270-Z2R4A009JH
Brand:KEMET

SCF47X-350-S2R1B008JV
Brand:KEMET

SCT39XV-160-1R9A017JH
Brand:KEMET

SCR39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

ACT45C-101-2P-TL000
Brand:TDK

MMZ0603A601ET000
Brand:TDK
BLE32SN120BH1L
Brand:Murata Electronics

SCR39XV-290-Y2R4A004JH
Brand:KEMET

SCF39XV-420-2R4B004JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






