Manufacturer No:S1811-46R
Manufacturer:Harwin
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding 0.5mm SMT RFI Shield Clip
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Harwin |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Clips |
| Type: | EMI/RFI Shielding Tape |
| Mounting Style: | Clip On Mini |
| Length: | 9.4 mm |
| Width: | 2.48 mm |
| Thickness: | 0.4 mm to 0.6 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Harwin |
| Material: | Copper |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
SCF39XV-160-1R9A017JH
Brand:KEMET

SCF39XV-120-1R6A024JH
Brand:KEMET

SCR39XV-350-Z1R9B007JH
Brand:KEMET

SCT39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

SCR39XV-310-Z1R8B008JH
Brand:KEMET

SCF47X-450-S2R3B006JV
Brand:KEMET

SCT39XV-230-S2R2A007JH
Brand:KEMET

SCF39XV-140-1R8A019JH
Brand:KEMET

SCR39XV-500-Z2R4B004JH
Brand:KEMET

SCF39XV-170-Y1R8A006JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






