Manufacturer No:3091009
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT C-Profile 1000 x 10.7 x 9.8 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 10.7 mm |
| Thickness: | 9.8 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
7427928161
Brand:Wurth Elektronik

3091009
Brand:Wurth Elektronik

74274179
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-170-Y1R8A006JH
Brand:KEMET

SCF39XV-350-Z1R9B007JH
Brand:KEMET

SCF56X-550-S2R2C006JH
Brand:KEMET

21859051
Brand:Laird Performance Materials

MMZ0603A471ET000
Brand:TDK

ICI70CGI-102
Brand:EPCOS / TDK

7427928101
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






