Manufacturer No:ICI70CGI-222
Manufacturer:TDK
Type:Common Mode Chokes
Description:Common Mode Filters / Chokes Isolation inductors 2.2 mH Single Pair Ethernet 10BASE-T1L
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Common Mode Filters / Chokes |
| RoHS: | Details |
| Series: | ICI |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Inductance: | 2.2 mH |
| Maximum DC Resistance: | 420 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 7.1 mm |
| Width: | 6 mm |
| Height: | 4.8 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Product: | Inductors / Transformers |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Core Material: | Ferrite |
| Product Type: | Common Mode Chokes |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | Inductors Chokes & Coils |
| Part # Aliases: | B82793I225I265 B82793I0225I265 |
HOT
SCR39XV-310-1R9B007JH
Brand:KEMET

SCF39XV-120-1R6A024JH
Brand:KEMET

SCR39XV-500-Z2R4B004JH
Brand:KEMET

MCZ1210DH800CPTA0G
Brand:TDK

30213095
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-320-2R0B006JH
Brand:KEMET

SCR39XV-310-Z1R8B008JH
Brand:KEMET

3081710
Brand:Wurth Elektronik

50513AC
Brand:Murata Power Solutions

SCF56X-800-S2R4C004JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






