Manufacturer No:3020907
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT Square-Profile 1000 x 9 x 7 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 9 mm |
| Thickness: | 7 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 80 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
SCF39XV-140-S1R6A014JH
Brand:KEMET

SCF39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

74270106
Brand:Wurth Elektronik

ICI70CGI-222
Brand:EPCOS / TDK

SCF39XV-190-2R1A014JH
Brand:KEMET

782219241
Brand:Wurth Elektronik

74269241152
Brand:Wurth Elektronik

SCN35SXV-130-1R6A012JH
Brand:KEMET

21170041
Brand:Laird Performance Materials

SCF47X-500-S2R4B005JV
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






