Manufacturer No:30213095
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT Square-Profile 1000 x 12 x 9.5 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 12 mm |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
SCT39XV-170-Y1R8A006JH
Brand:KEMET

SCF39XV-140-1R8A019JH
Brand:KEMET

SCF47X-500-S2R4B005JH
Brand:KEMET

SCN35XV-140-1R7A010JH
Brand:KEMET

SCF47X-300-S2R0B009JH
Brand:KEMET

7427222
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-230-S2R2A007JH
Brand:KEMET

RCM70CGI-471
Brand:EPCOS / TDK

7427928601
Brand:Wurth Elektronik

SCF56X-800-S2R4C004JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






