Manufacturer No:MCZ1210DH800CPTA0G
Manufacturer:TDK
Type:Common Mode Chokes
Description:Common Mode Filters / Chokes 1210 80ohm 25% 100mA 5VDC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Common Mode Filters / Chokes |
| RoHS: | Details |
| Series: | MCZ-DH |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Impedance: | 80 Ohms |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Current: | 100 mA |
| Maximum DC Resistance: | 3 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Package / Case: | 0403 (1210 metric) |
| Length: | 1.25 mm |
| Width: | 1 mm |
| Height: | 0.5 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product: | Common Mode Filters |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Common Mode Chokes |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Inductors Chokes & Coils |
| Test Frequency: | 100 MHz |
HOT
SCR39XV-500-Z2R4B004JH
Brand:KEMET

38205603
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-120-S1R5A017JH
Brand:KEMET

SCF39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

SCF39XV-310-Z1R8B008JH
Brand:KEMET

SCT39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

3021303
Brand:Wurth Elektronik

21170041
Brand:Laird Performance Materials

SCF39XV-420-2R4B004JH
Brand:KEMET

SCT39XV-310-1R9B007JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






