Manufacturer No:21859051
Manufacturer:Laird Performance Materials
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding RFLB/SS6M .050X12X12in
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Laird Performance Materials |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Absorbers |
| Type: | Absorber Sheets & Tiles |
| Mounting Style: | Adhesive PSA |
| Length: | 12 in |
| Width: | 12 in |
| Thickness: | 0.05 in |
| Series: | RF-LB |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Laird Performance Materials |
| Material: | Silicone Elastomer |
| other: | 2 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
| Tradename: | Eccosorb |
HOT
SCF39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

74270106
Brand:Wurth Elektronik

7427222
Brand:Wurth Elektronik

SCF56X-650-S2R3C005JH
Brand:KEMET

SCR39XV-500-Z2R4B004JH
Brand:KEMET

7427928101
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-320-2R0B006JH
Brand:KEMET

SCF39XV-140-S1R6A014JH
Brand:KEMET

S1811-46R
Brand:Harwin

SCF47X-350-S2R1B008JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






