Manufacturer No:PM9407.204NLT
Manufacturer:Pulse
Type:Common Mode Chokes
Description:Common Mode Filters / Chokes 200uH 17A 6.4pF SMT AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Pulse |
| Product Category: | Common Mode Filters / Chokes |
| RoHS: | Details |
| Series: | PM9407.xxxNLT |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Inductance: | 200 uH |
| Impedance: | 1.08 kOhms |
| Tolerance: | 35 % |
| Maximum DC Resistance: | 3.5 mOhms |
| Self Resonant Frequency: | 1.79 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Package / Case: | 24.9 mm x 21.6 mm |
| Length: | 24.9 mm |
| Width: | 21.6 mm |
| Height: | 16.9 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product: | Common Mode Chokes |
| Brand: | Pulse Electronics |
| Product Type: | Common Mode Chokes |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Inductors Chokes & Coils |
HOT
SCT39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

74274149
Brand:Wurth Elektronik

SCR39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

SCF47X-200-S1R8B011JH
Brand:KEMET

MMZ0603D161ET000
Brand:TDK

ACT45C-101-2P-TL000
Brand:TDK

SCF56X-550-S2R2C006JH
Brand:KEMET
PM9407.304NLT
Brand:Pulse Electronics

SCF39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

SCF39XV-270-Z2R4A009JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






