Manufacturer No:7427928101
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads WE-CBF 100Ohms 7K mA 0.005Ohms
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-CBF |
| Product: | Ferrite Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 2220 (5651 metric) |
| Impedance: | 100 Ohms |
| Maximum DC Current: | 7 A |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 5 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 5.6 mm |
| Width: | 5.1 mm |
| Height: | 1.8 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | High Current |
HOT
21859051
Brand:Laird Performance Materials

MCZ1210DH800CPTA0G
Brand:TDK

SCF39XV-200-2R2A013JH
Brand:KEMET

38205603
Brand:Wurth Elektronik

21179031
Brand:Laird Performance Materials

SCT39XV-230-S2R2A007JH
Brand:KEMET

SCF39XV-270-Z2R4A009JH
Brand:KEMET

SCF47X-500-S2R4B005JV
Brand:KEMET

SCF39XV-440-Z2R0B005JH
Brand:KEMET

SCR39XV-310-Z1R8B008JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






