Manufacturer No:782219241
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads WE-CBA 240Ohms 300mA 0.57Ohms AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-CBA |
| Product: | Ferrite Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0201 (0603 metric) |
| Impedance: | 240 Ohms |
| Maximum DC Current: | 300 mA |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 570 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 0.6 mm |
| Width: | 0.3 mm |
| Height: | 0.3 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 15000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | Wide Band |
HOT
7427928161
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-420-2R4B004JH
Brand:KEMET

SCR39XV-500-Z2R4B004JH
Brand:KEMET

SCF39XV-350-Z1R9B007JH
Brand:KEMET

SCR39XV-400-Y2R0B003JH
Brand:KEMET

SCF39XV-160-1R9A017JH
Brand:KEMET

SCN35XV-100-1R4A015JH
Brand:KEMET

SCT39XV-190-S1R9A009JH
Brand:KEMET

SCF39XV-120-1R6A024JH
Brand:KEMET

50513AC
Brand:Murata Power Solutions
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






